УКРАЇНА

Україна не вирішила проблеми виборчих прав внутрішньо переміщених осіб — ОПОРА

13 лютого, 2018 19:13
УКРАЇНА/Україна не вирішила проблеми виборчих прав внутрішньо переміщених осіб — ОПОРА
Зберегти
Вигляд
Україна не скористалась можливістю оперативно розв’язати ті проблеми, які стосуються прав внутрішньо переміщених осіб, в тому числі політичних прав.

Україна не скористалась можливістю оперативно розв’язати ті проблеми, які стосуються прав внутрішньо переміщених осіб під час виборів. 

Про це повідомили у громадській мережі ОПОРА.

 «Ми маємо викрадення людей, силову протидію виборчому процесу, це і захоплення дільниць і погроми виборчих дільниць», — сказав аналітик Центру документування Української Генсільської спілки з прав людини Сергій Мовчан.

Також аналітики заявили про відсутність дієвого механізму залучення місцевого населення до участі у виборах на місцевому та національному рівнях.

Аналітик Громадянської мережа ОПОРА Олександр Клюжев наголосив, що «ключове завдання зараз — забезпечити прозору процедуру проведення виборів, адже на основі завчасного оприлюднення позиції різних силових органів Центральна виборча комісія зможе обґрунтовано приймати рішення».

«Те, що відбулось у 2015 році (під час позачергових президентських виборів — ред.), є неприйнятним, так само неприйнятними є ситуації на позачергових виборах до парламенту, коли є внутрішні локальні політичні обставини, які впливали на факт проведення чи непроведення виборів у тій чи іншій громаді», — наголосив Клюжев.

 

Пов`язані новини