Війна

Україна не скасує ракетні випробування біля Криму через загрози РФ — Турчинов

30 листопада, 2016 16:49
Війна/Україна не скасує ракетні випробування біля Криму через загрози РФ — Турчинов
Зберегти
Вигляд
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що Росія перейшла до нового етапу провокування ескалації військової агресії проти України. Водночас він заявив, що Україна буде проводити ракетні випробування і навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що Росія перейшла до нового етапу провокування ескалації військової агресії проти України. Водночас він заявив, що Україна буде проводити ракетні випробування і навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

«Загрози застосувати зброю проти України — це спроби перекладу в активну фазу гібридної війни, яку Росія веде проти нашої країни протягом останніх трьох років. (...) Ми і надалі будемо зміцнювати обороноздатність нашої держави і продовжувати ракетні випробування і вчення, згідно із затвердженими планами і графіками в межах нашої суверенної території і суверенного повітряного простору», — зявив секретар РНБО Турчинов.

Нагадаємо, раніше Росавіація звинуватила Україну в плануванні «ракетних стрільб» у повітряному просторі РФ.

У свою чергу Олександр Турчинов заявив, що Україна не планує ракетні випробування у просторі РФ.  За його словами, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки.

Пов`язані новини