Війна

Україна не торгуватиме з «націоналізованими» бойовиками підприємствами – Порошенко

14 березня, 2017 15:46
Війна/Україна не торгуватиме з «націоналізованими» бойовиками підприємствами – Порошенко
Зберегти
Вигляд
Україна не матиме жодних торгових відносин з підприємствами, що були захоплені в результаті так званої «націоналізації» бойовиків самоназваних «ЛНР» і «ДНР» на непідконтрольних територіях Донбасу.

Україна не матиме жодних торгових відносин з підприємствами, що були захоплені в результаті так званої «націоналізації» бойовиків самоназваних «ЛНР» і «ДНР» на непідконтрольних територіях Донбасу.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних та європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном, передає прес-служба президента.

«Наша спільна позиція полягає в тому, щоб повернути під український суверенітет території, які зараз перебувають під окупацією», – сказав президент.

Президент зауважив, що бойовики самоназваних «ЛНР» та «ДНР» захопили українські підприємства, які працювали у правовому полі України – сплачували податки, виплачували зарплату в гривнях.

«Після захоплення цих підприємств ми не можемо мати жодних торговельних відносин з цими «конфіскованими» підприємствами. Ми не будемо дозволяти жодної їхньої діяльності. І просимо підтримати ці рішення, в тому числі шляхом посилення санкцій ЄС проти Російської Федерації, яка дозволила це брутальне порушення міжнародного права», – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 1 березня у «ДНР» та «ЛНР» заявили про «націоналізацію» усіх українських підприємств. А 2 березня в «ДНР» опублікували список із 43 «націоналізованих» підприємств.

3 березня ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про «оголошення блокади Києву».

5 березня в Адміністрації президента України заявили, що проти можливих «власників» «націоналізованих» бойовиками підприємств можуть ввести санкції ЄС.

Крім того, заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю Громадському розказав, «блокада Донбасу» заважає введенню нових санкцій ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніхто нікуди не їде»: чим живуть блокадники і хто проти них?

Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини