УКРАЇНА

Україна не звітує по правилах Кіотського протоколу – експерт

УКРАЇНА/Україна не звітує по правилах Кіотського протоколу – експерт
Зберегти
Вигляд

Україна не звітує так, як має звітуватись згідно правил Кіотського протоколу. Такі попередні висновки зробили експерти комісії експертів ООН з Кіотського протоколу під час засідання в німецькому місті Бонн. Про це в ефірі Громадського розповів експерт національного екологічного центру Андрій Желєзний.

«Це попередні висновки, Україна мала усунути їх рекомендації проте вони не були виконані», - сказав він.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація, що Україна може втратити гроші, які отримує в рамках Кіотського протоколу, оскільки з серпня 2015 року не веде реєстр викидів парникових газів.

Верховна Рада 14 липня ратифікувала Паризьку угоду, яка прийде на зміну Кіотському протоколу.

Паризька угода щодо клімату була ухвалена 12 грудня 2015 року. Тоді країни-учасниці форуму в Парижі домовилися не допустити підвищення середньої температури на планеті до 2100 року більш ніж на +2 за Цельсієм порівняно з «доіндустріальною епохою».

Документ також передбачає виділення країнам, що розвиваються, 100 млрд доларів на боротьбу зі шкідливими викидами в атмосферу.

Кіотський протокол — міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети

Пов`язані новини