Економіка

Україна організовує в Нідерландах інвестиційний форум перед референдумом

Економіка/Україна організовує в Нідерландах інвестиційний форум перед референдумом
Зберегти
Вигляд

Напередодні референдуму щодо асоціації України і ЄС у Нідерландах відбудеться інвестиційний форум для демонстрації можливостей українських компаній.

Про це під час зустрічі представників Комітету Ради у закордонних справах з делегацією Комітету закордонних справ Палати представників Парламенту Королівства Нідерландів заявила депутат від «Народного фронту» Наталія Кацер-Бучковська, передає кореспондент Громадського.

«30 березня відбудеться інвестиційний форум, де ми будем збирати представників бізнесу голландської сторони і також будемо привозити українські компанії, щоб показати які дає можливості угода про асоціацію і також знайти спільні точки дотику для посилення міжнародної співпраці», – наголосила вона.

За її словами, вже протягом декількох місяців представники різни недержавних громадських організацій намагаються показати нідерландцям, що Україна є європейською країною.

«Референдум є консультативним, але якщо результат буде вкрай негативним, чого ми не очікуємо, то, звичайно, політики будуть дослуховуватися до своїх громадян», – підсумувала депутат.

Нагадаємо, що посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна поки що програє на референдумі про асоціацію з ЄС, який запланований на 6 квітня в Нідерландах. Однак динаміка в цьому питанні позитивна.

Пов`язані новини