ENRU

Україна передала НАТО доповідь про зв’язки РФ з бойовиками Близького Сходу та Азії

Народна депутатка від фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Фриз передала віце-президентці Парламентської асамблеї НАТО Расі Юкнявічене і членам національних делегацій інформацію про зв'язки Росії з бойовиками різних угруповань. 

Про це повідомляє прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

«Документ містить факти і аналіз шляхів комунікацій, підтримки і координації дій РФ з ІДІЛ, Талібаном, ХАМАСом, Хезболлою тощо», — написала Фріз у Facebook.

У свою чергу віце-президентка наголосила на тому, що РФ займається підривом політичних систем країн НАТО та веде агресивну інформаційну пропаганду в цих країнах.  

Фріз також додала, що Україна у 2016 році у Штаб-квартирі НАТО передала матеріали та доповідь про дії президента РФ Володимира Путіна в окупованому Криму.

«Фактично він перетворює колись квітучий український півострів на сучасну мілітарну базу, міць якої буде спрямована проти членів країн НАТО»,  — наголосила вона.

Нагадаємо, в Тбілісі проходить міжнародна конференція «Україна - Грузія - НАТО: актуальні питання поглиблення співпраці». Ірина Фріз є однією з ініціаторів конференції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram