УКРАЇНА

Україна перевірятиме наявність військової діяльності на базі в РФ

15 січня, 2017 14:14
УКРАЇНА/Україна перевірятиме наявність військової діяльності на базі в РФ
Зберегти
Вигляд
Українські інспектори перевірять наявність чи відсутність військової діяльності на російській базі у Ростовській області.

Українські інспектори перевірять наявність чи відсутність військової діяльності на російській базі у Ростовській області.

Про це повідомив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу у Києві.

Відповідно до Віденського документа 2011 про заходи зміцнення довіри й безпеки, військова діяльність має підлягали попередньому повідомленню.

«До складу інспекційної групи, як планується, ввійдуть 2 представники від України, 1 представник від Канади і 1 від Королівства Данії. Інспектуванню підлягатиме територія зазначеного району в Ростовській області Росії, який безпосередньо прилягає до державного кордону України», — сказав Мотузяник.

Зокрема, у Міноборони України планують отримати інформацію від командирів російських підрозділів, вертолітний обліт та сухопутна перевірка зазначеного району.

«Як планується, за підсумками цього інспекційного заходу буде підготовлений офіційний звіт, і про його результати повідомлять держав-учасниць ОБСЄ», — додав речник.

Раніше повідомлялось, що Росія дозволила Україні проінспектувати військову базу під Ростовом.

Пов`язані новини