У рейтингу якості торговельної логістики, який складає Світовий банку, Україна посіла 66 місце, таким чином піднявшись на 14 позицій з часу останнього складання рейтингу у 2016 році.

У рейтингу легкості торговельної логістики, який складає Світовий банку, Україна посіла 66 місце, таким чином піднявшись на 14 позицій з час останнього складання рейтингу у 2016 році.

Про це йдеться на сайті Світового банку.

Рейтинг ранжирує країни світу за рівнем легкості та доступності проведення міжнародної торгівлі, вимірюючи якість відповідної інфраструктури.

Зокрема, Україна стала однією з найкращих серед країн СНД за рівнем якості логістичної інфраструктури, поступившись місцем лише Естонії та Литві. В той же час, Росія посіла у рейтингу 75 місце.

Згідно з методикою, якість логістики вимірюється за такими базовими критеріями, як умови митного проходження товарів, наявність транспортної інфраструктури (портів, доріг та аеропортів), легкість здійснення міжнародних поставок товарів, якість логістичних послуг та час, необхідний для відправки товарів.

Рейтинг складається раз на 2 роки шляхом розрахунку індексу легкості логістики для кожної зі 160 країн, що входять до рейтингу. Так, згідно з даними Світового банку, за 2 роки Україна найбільше покращила свої показники у сфері митного оформлення та часу здійснення міжнародних поставок.

Найкращою країною за рівнем логістичної інфраструктури у 2018 році стала Німеччина.

Також повідомлялось, що у Глобальному рейтингу інноваційних економік за 2018 рік Україна посіла 43 місце, обігнавши таким чином Росію.

Також 31 липня стало відомо, що Світова організація торгівлі частково підтримала позицію України у справі щодо обмеження Росією імпорту українського залізничного обладнання.

Поділитись: