Український уряд підписав з тайським торговельну угоду, а також підписав договір про взаємну правову допомогу у кримінальних справах.

Український уряд підписав з тайським торговельну угоду, а також підписав договір про взаємну правову допомогу у кримінальних справах.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Документи були підписані під час зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з тайським колегою Доном Прамудвінаєм.

«Реалізація заходів, регламентованих підписаними документами, істотно сприятиме активізації двосторонніх контактів між співробітниками правоохоронних органів та представниками ділових кіл двох країн», — повідомляє міністерство.

Також зазначається, що підписання торговельної угоди позитивно впливатиме на економічний розвиток обох країн.

«Укладення Торговельної Угоди з Таїландом, який є головним торговим партнером України у Південно-Східній Азії з обсягом двостороннього товарообігу у 2016 році в понад 600 млн дол. США (за позитивного для України сальдо в 255 млн дол. США), відкриває додаткові можливості для взаємовигідного, прагматичного співробітництва між двома країнами на економічному та інвестиційному напрямках двосторонніх відносин», — йдеться у повідомленні МЗС.

В міністерстві пояснюють, що торговельна угода допоможе розвитку контактів між бізнесменами, створення спільних підприємств та представництв комерційних установ на територіях двох країн. Також зазначається, що в рамках виконання положень угоди буде створена спільна комісія, яка вивчатиме можливості розширення та диверсифікації двосторонніх торговельно-економічних відносин.

Нагадаємо, 1 червня Канада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Україною.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: