УКРАЇНА

Україна підпише угоду про співпрацю з Європолом

УКРАЇНА/Україна підпише угоду про співпрацю з Європолом
Зберегти
Вигляд

Кабінет міністрів України схвалив проект розпорядження президента України щодо повноважень міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на підписання угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне і стратегічне співробітництво (Європолом), повідомили у МВС.

За словами Авакова, питання підписання цієї угоди включено Єврокомісією в План дій України щодо лібералізації візового режиму.

«Угода дозволить істотно розширити формат співпраці з Європолом та здійснити обмін стратегічно-технічною інформацією, використовувати можливості Інтерполу, брати участь у спільних заходах з розслідування широкого кола злочинів, а також обмінюватися оперативними і персональними даними», – зазначив голова МВС.

Крім того, Аваков підпише Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо конфіденційності та забезпечення збереження інформації.

Європол – поліцейська служба Європейського союзу, – основними завданнями якої є координація роботи національних служб у боротьбі з міжнародною організованою злочинністю і поліпшення інформаційного обміну між національними поліцейськими службами.

Раніше повідомлялося, що Нацполіція приєднається до відділу Інтерполу з протидії організованій злочинності.

Пов`язані новини