УКРАЇНА

Україна підтвердила проведення консультації з РФ в рамках Світової організації торгівлі

29 травня, 2017 18:32
УКРАЇНА/Україна підтвердила проведення консультації з РФ в рамках Світової організації торгівлі
Зберегти
Вигляд
Україна отримала офіційну вимогу від Росії на проведення консультацій в рамках механізму врегулювання спорів Світової організації торгівлі у зв’язку із, як заявлено Російською Федерацією, «сталою практикою торговельних обмежень»

Україна отримала офіційну вимогу від Росії на проведення консультацій в рамках механізму врегулювання спорів Світової організації торгівлі у зв’язку із, як заявлено Російською Федерацією, «сталою практикою торговельних обмежень».

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«29 травня 2017 року Україна прийняла запит про готовність у проведенні зазначених консультацій, діючи у відповідності із нормами, принципами та зобов’язаннями, взятими нею при вступі до СОТ», — йдеться у повідомленні прес-служби.

У МЕРТ заявили, що вимога Росії про проведення консультацій в рамках СОТ  «є черговим кроком економічного, торгового та правового тиску на Україну».

Раніше Росія направила до органу з вирішення спорів Світової організації торгівлі запит на проведення консультацій у зв'язку із запровадженими Україною санкціями проти РФ.

Міністерство юстиції України заявило, що скарги Росії до СОТ свідчать про ефективність санкцій України.

Нагадаємо, що рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# сот
# мерт
# Росія
Пов`язані новини