УКРАЇНА

Україна планує до кінця року побудувати 2 нові пункти пропуску на адмінмежі з Кримом — Мінінфраструктури

22 вересня, 2018 01:04
УКРАЇНА/Україна планує до кінця року побудувати 2 нові пункти пропуску на адмінмежі з Кримом — Мінінфраструктури
Зберегти
Вигляд
Українські міністерства планують до кінця року побудувати нові пункти пропуску «Каланчак» і «Чонгар», що на адмінмежі з анексованим Кримом.

Українські міністерства планують до кінця року побудувати нові пункти пропуску «Каланчак» і «Чонгар», що на адмінмежі з анексованим Кримом.

Про це під час Херсонського економічного форуму повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає «Крим Реалії».

«Було прийнято рішення про виділення з резервного фонду держбюджету коштів. Зокрема, 105 млн грн дав бюджет з резервного фонду на будівництво двох пунктів в'їзду-виїзду, 2 млн грн дало Мінінфраструктури на проектну документацію», — заявив Лавренюк.

За його словами, Мінінфраструктури вже сплатило послуги Інституту служби і безпеки України, який розробив проекти КПВВ.

Лавренюк наголосив, що пункти збудують до кінця листопада-початку грудня 2018 року.

«Ми будуємо з нуля. Ті контрольні пункти в'їзду-виїзду, які зараз є, не відповідають умовам і реаліям, які потрібні сьогодні під час перетину людьми тимчасового адміністративного кордону, під час несення служби правоохоронцями і спецслужбами там. Немає елементарних людських умов, санітарних зон і так далі. У нас в планах — зробити тимчасові споруди, якісні зони і сервіси для людей», — розповів заступник міністра.

За його словами, також планується відкриття офіційної автостанції з кінцевою точкою в одному з нових пропускних пунктів.

Нагадаємо, 17 вересня завершили реконструкцію контрольного пункту пропуску «Мар'їнка», що на лінії розмежування у Донецькій області.

Пов`язані новини