ENRU

Україна подасть заявку на право проведення Чемпіонату світу з боксу-2019

Федерація боксу України подасть заявку на право проведення Чемпіонату світу з боксу-2019.

Про це заявив радник президента ФБУ Дмитро Гайструк, передає XSport.

«Всі залишилися задоволені рівнем організації чемпіонату Європи. Федерація боксу України відчула в собі сили проводити турніри такого рівня. Наступним кроком стане подача заявки на проведення чемпіонату світу-2019 — ліцензійного до Олімпійських ігор в Токіо. 24 липня в Москві на засіданні виконавчого комітету AIBA ми презентуємо нашу заявку», — сказав Гайструк.

За його словами, позицію України в боротьбі за проведення чемпіонату світу можуть послабити проблеми з допуском на харківський чемпіонат Європи збірної Косово.

«Отримати чемпіонат світу буде важко. Суперники плануються дуже серйозні. На чемпіонаті Європи у нас виникли труднощі з допуском команди з Косово у зв'язку з тим, що Україна не визнає статус Косово як держави. AIBA залишилася дуже задоволена рівнем організації турніру, телевізійною трансляцією, але залишився певний осад від того, що ми не змогли переступити через державні закони …Зараз ми будемо спілкуватися і з AIBA, і з Європейською конфедерацією і зробимо максимально привабливу заявку, щоб отримати право на чемпіонат світу», — додав Гайструк.

Як зазначив радник президента ФБУ, бюджет проведення чемпіонату Європи-2017 склав понад 1 млн доларів.

Нагадаємо, що український боксер Вихрист став чемпіоном Європи у суперважкій вазі.

Україна виборола право на проведення чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків у січні цього року. Чемпіонат проходив з 14 по 26 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram