Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України щодо рішення стосовно відшкодування нею юридичних витрат екс-президенту Віктору Януковичу і його синам. Мова йде про грошову компенсацію у розмірі 6 мільйонів 378 тисяч гривень.

Про це повідомили в юридичній компанії Joseph Hage Aaronson з посиланням на рішення суду від 5 жовтня.

«Незважаючи на те, що в березні 2015 року Загальний суд ЄС зобов'язав уряд України відшкодувати судові витрати президента Януковича і його синів, представники України прочекали більше року, перш ніж в червні 2016 року спробували оскаржити дане рішення в Європейському суді справедливості, вищому суді ЄС», — йдеться у прес-релізі.

Рішенням від 5 жовтня 2016 року суд відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не тільки понести «витрати в зв'язку з невдалим вступом в процес, але також і витрати в зв'язку з невдалою спробою апеляції».

Як відомо, в березні суд ЄС зобов'язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн 378,4 тис. грн екс-президенту Віктору Януковичу і двом його синам - Олександру і Віктору (покійному), у справі щодо оскарження введених проти них Євросоюзом майнових санкцій.

Поділитись: