УКРАЇНА

Україна проти Росії: Слухання у суді ООН

8 березня, 2017 14:11
УКРАЇНА/Україна проти Росії: Слухання у суді ООН
Зберегти
Вигляд
У Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН 8 березня продовжує слухання про застосування запобіжних заходів.

У Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН 8 березня продовжує слухання про застосування запобіжних заходів.

Сьогодні Україна буде відповідати на аргументи російської сторони.

Цей позов подано 16 січня 2017 року до Міжнародного Суду ООН з метою притягнення  Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Громадське проводить трансляцію засідання з українським перекладом.

Марні Чик, що виступає на боці України, наголошує, що Росія ввозила на територію «ЛНР» та «ДНР» під виглядом гуманітарної допомоги озброєння і не дозволяла спостерігачам оглядати вміст гуманітарних вантажів.

Також вона зазначає, що з часу підписання Мінська-2 Росія продовжила підтримувати бойовиків. Українська сторона вважає це порушенням Конвенції.

9 березня свої контраргументи висловить російська сторона. Трансляція на Громадському слухань в суді відбудеться об 11 ранку за Києвом.

Нагадаємо, що 6 березня Міжнародний суд ООН провів перше засідання за позовом України до Росії.

Українська сторона під час виступу 6 березня просила міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.

 На другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позов України проти Росії до Міжнародного суду: 3 головні теми.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини