Україна приєдналася до світової мережі «Навчай для всіх»
В Україні запроваджують молодіжний проект для підвищення якості шкільної освіти «Навчай для України».
В Україні запроваджують молодіжний проект для підвищення якості шкільної освіти «Навчай для України».
Про це повідомляє кореспондентка Громадського.
За словами директорки «Навчай для України» Рімми Ель Джуверді, програма має залучити найкращих випускників та молодих спеціалістів до викладання в обласних школах та підвищити престижність професії вчителя.
«Я сподіваюсь, що наша програма вмотивує багатьох талановитих молодих лідерів до вчителювання, щоб здійснити реальний вплив на майбутнє дітей для всієї країни», — зазначила вона.
Кандидати, які будуть відібрані для участі в «Навчай для України» пройдуть інтенсивну педагогічну та лідерську підготовку у співпраці з профільними інституціями та запрошеними експертами. Робота у школах триватиме два роки. Відібрані кандидати отримуватимуть стипендію.
Перша група молодих спеціалістів розпочне свою вчительську діяльність в школах-партнерах 1 вересня 2017 року у трьох пілотних областях — Київській, Харківській та Львівській. Далі планується, що географія шкіл розширюватиметься іншими областями України.
«В середньому результати ЗНО випускників сіл і міст відрізняються на 12 балів. Програма зможе зсередини вплинути на шкільні колективи, мотивуючи учнів, залучити їхніх батьків. Та в результаті – суттєво покращити якість освіти», — зазначив президент і головний виконавчий директорка Western NIS Enterpris Fund Ярослава Джонсон під час презентації проекту.
Зазначимо, що Громадська організація «Навчай для України» — партнер міжнародної мережі «Teach for all». До участі у проекті долучилися 41 країна, 75 тисяч учасників та 9 млн учнів.
Вперше схожа програма запрацювала в США у 1990 році, відтоді така ініціатива була адаптована до локальних особливостей та втілена на шести континентах.
Україна стала 41-ю країною світу та 17-ю країною Європи, яка приєдналася до міжнародної мережі «Навчай для всіх».
В Україні програма реалізується у патнерстві з Міністерством освіти і науки та компаніями Deloitte, Baker McKenzie та Talent Advisors.
Раніше повідомлялося, що Міносвіти анулювало ліцензії вишів на окупованому Донбасі та в Криму.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram
- Поділитися: