Україна розглядає можливість створення спільно з Ізраїлем освітньої онлайн-платформи, на якій буду матеріали для школярів, батьків та вчителів.

Україна розглядає можливість створення спільно з Ізраїлем освітньої онлайн-платформи, на якій буду матеріали для школярів, батьків та вчителів.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

«Електронна платформа потрібна нам для повноцінного супроводу реформи освіти. Для нас дуже важливо підтримати вчителів та надати їм інтерактивні онлайн матеріали, які допоможуть якісно використовувати компетентнісні методики навчання. Також ця платформа має відіграти важливу роль у підвищенні доступу дітей з сільських територій до якісної освіти», – зазначила глава Міносвіти Лілія Гриневич.

За її словами, Україна шукає можливості створення платформи, яка вже працює в Ізраїлі.

«З ізраїльської платформи нас цікавить дружній інтерфейс – середовище, яке можна доповнити матеріалами – розробки з математики для початкової школи та 150 STEAM-симуляцій. Усе це коштує грошей, і ми шукаємо партнерів, які можуть допомогти нам у цьому питанні», – додала Гриневич.

Міністерка також заявила, що є домовленість, що у держбюджет на 2018 рік буде закладено близько 54 млн гривень на закупівлю техніки для роботи платформи.

«У низці країн такі проекти фінансував Світовий банк, але свого часу, за Міністра Табачника, був провалений освітній проект з цією організацією. Зараз ми маємо з ними менший проект і з великою інвестицією вони зможуть зайти лише у 2019 році», — сказала Гриневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відірвати вчителів від дошки: які зміни чекають на українську школу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: