Міністерство закордонних справ України працює над можливістю запровадження в'їзду громадян Росії до України за біометричними паспортами.

Міністерство закордонних справ України працює над можливістю запровадження в'їзду громадян Росії до України за біометричними паспортами.

Про це повідомив директор політичного департаменту МЗС Олексій Макєєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Робота почалася, і МЗС, залучаючи експертів і громадянське суспільство, обговорює це не тільки на державному, урядовому рівні. Це одна з опцій... Рішення з цього питання ще не було ухвалено, і у нас є багато інструментів, і кожен з них має право на майбутнє. Будемо виходити з тих реальних завдань, які ставляться перед МЗС та спецслужбами, керівництвом держави», — сказав Макєєв.

Він також розповів, що одним з варіантів може стати обмеження в'їзду для певних категорій громадян РФ, які визначатимуся в процесі взаємодії зі спецслужбами або ж, іще одним варіантом, розглядається запровадження візового режиму.

За словами Макєєва, не виключається також введення абсолютної заборони на в'їзд в Україну з території РФ.

«Врешті-решт, може бути введена абсолютна заборона, якщо буде, з точки зору національної безпеки така необхідність», — підкреслив дипломат.

Він зазначив, що до компетенції уряду входить визначення порядку в'їзду / виїзду осіб на територію країни.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: