УКРАЇНА

Україна розпочала ракетні навчання біля Криму – командування «Південь»

1 грудня, 2016 09:55
УКРАЇНА/Україна розпочала ракетні навчання біля Криму – командування «Південь»
Зберегти
Вигляд
ЗСУ готові до будь-якого варіанту розвитку подій з урахуванням погроз з боку Росії. Поки ніякої реакції від РФ немає.

Українські ракетні навчання почалися за планом зранку 1 грудня. ЗСУ готові до будь-якого варіанту розвитку подій з урахуванням погроз з боку Росії.

Про це повідомив речник повітряного командування ЗСУ «Південь» Володимир Крижановський, передає ВВС-Україна.

«Вже розпочалися стрільби. Все іде по плану. І як там планувалася якась реакція від РФ – нічого не відбувається», – розповів він.

За його словами, «ракети вже злітають і виконують планові завдання».

Речник командування також наголосив, що військові навчання проходять відповідно до міжнародних правил ракетних стрільб.

«Якщо розглянути сектор стрільб, то можна побачити, що найближча точка наближення до повітряного простору Криму складає не менше, ніж 30 км. А за нормами міжнародного законодавства це достатньо велика дальність», – сказав він.

У свою чергу, федеральні російські ЗМІ з посиланням на представника силових структур в анексованому Криму повідомляють, що кораблі Чорноморського флоту зайняли позиції біля західного узбережжя півострова. Їх завдання – забезпечувати протиповітряну оборону.

Нагадаємо, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна буде проводити ракетні випробуванняі навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії.

Тим не менш, російське Міноборони розмістило повідомлення про те, що українські ракети можуть бути знищені під час навчань ЗСУ поблизу анексованого Криму.

 

Пов`язані новини