УКРАЇНА

Україна та Грузія домовилися про пряме торгове сполучення через порти

УКРАЇНА/Україна та Грузія домовилися про пряме торгове сполучення через порти
Зберегти
Вигляд

Україна та Грузія узгодила організацію прямого міжнародного залізничного сполучення через порти обох країн, повідомляє Мінінфраструктури Україну.

Як зазначається, угода підписана в рамках Міжнародного морського форуму у Батумі між урядами України і Грузії.

«Ми сьогодні підписали дуже важливий документ, який з’єднує Україну, Грузію, Казахстан і Азербайджан на Великому Шовковому шляху», – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян на форумі.

За його словами, головним завданням для країн є «збільшити швидкість доставки товарів, щоб це було максимально комфортно для бізнесу».

«Наразі вимоги ринку такі, що швидкість доставки вантажів має не менше значення, аніж ціна доставки. Все більше компаній готові нести додаткові витрати, аби товар було доставлено не за два-три місяці, а за 9-15 днів. Ми в цьому році маємо довести швидкість проходження контейнерів з Китаю до західних кордонів України до 9-10 діб», – сказав він.

Нагадаємо, 1 липня міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко заявив, що Україна ініціює створення великого транспортного коридору «Балтійське море – Чорне море – Каспійське море».

Пов`язані новини