УКРАЇНА

Україна та Грузія мають разом рухатися до ЄС — віце-спікер парламенту Грузії

20 березня, 2017 23:33
УКРАЇНА/Україна та Грузія мають разом рухатися до ЄС — віце-спікер парламенту Грузії
Зберегти
Вигляд
Віце-спікер парламенту Грузії Сергій Капанадзе заявив, що Україна та Грузія — це країна, що залежать одне від одного та мають разом рухатися до Євросоюзу

Віце-спікер парламенту Грузії Сергій Капанадзе заявив, що Україна та Грузія — це країни, що залежать одне від одного та мають разом рухатися до Євросоюзу.

Про це він сказав в ефірі Громадського.

«Я дуже сподіваюся, що відносини (Грузії та України – ред.) будуть відновлюватися. Наші країни залежать одне від одного. У нас одне майбутнє. Зараз всі ставлять питання, що буде після лібералізації візового режиму. Нам треба разом рухатися до Євросоюзу, розробляти нові формати, які стосуватимуться як майбутнього членства, нових реформ та нових ініціатив», — сказав він.

Капанадзе наголосив, що у Грузії та України однакова проблема та додав, що «партія «Європейська Грузія» завжди закликає уряд бути більш активними, антиросійськими та більш чітко давати свої оцінки, коли справа стосується окупації».

Нагадаємо, що напередодні Міністерство закордонних справ Грузії засудило агресію Росії проти України, яка призвела до анексії Криму. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Грузія
Пов`язані новини