Представники України та Ізраїлю завершили юридичну підготовку тексту угоди про запровадження зони вільної торгівлі між країнами.

Представники України та Ізраїлю завершили юридичну підготовку тексту угоди про запровадження зони вільної торгівлі між країнами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Як зазначається, наступним етапом має стати переклад тексту угоди на українську мову та іврит, після чого її підпишуть.

Згідно з повідомленням, угода матиме 12 розділів та низку додатків. Юридична перевірка тексту угоди англійською мовою відбулася згідно з міжнародною практикою укладання подібних угод.

Як зазначають у Мінекономіки, Ізраїль є перспективним ринком для України. Після підписання угоди про вільну торгівлю, там сподіваються наростити обсяги експорту українських товарів до Ізраїлю.

Нагадаємо, 27 квітня делегації України та Ізраїлю попередньо підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі між країнами.

Раніше в уряді повідомляли, що Україна та Ізраїль завершили переговори про запровадження зони вільної торгівлі.

Переговори щодо ЗВТ з Ізраїлем були активізовані в 2015 році, і лише в 2017 році пройшли 11 раундів перемовин. Набрання чинності документа дозволить одразу і без мит експортувати до Ізраїлю агропродукцію та продовольство, а також ліки, косметику, продукцію хімічної та легкої промисловості, будівельні матеріали, електроніку.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року в Україні запрацювала угода про вільну торгівлю з Канадою.

Раніше європейський дипломат Юргіс Вілчінскас зазначав, що Україна, Грузія та Молдова зможуть стати частиною європейського ринку.

Поділитись: