УКРАЇНА

Україна та Польща планують створити нові митні переходи

УКРАЇНА/Україна та Польща планують створити нові митні переходи
Зберегти
Вигляд

Між Україною та Польщею продовжать розвивати міждержавну інфраструктуру, зокрема, створювати нові митні переходи, автомобільні та залізничні сполучення.

Про це сказав спікер Верховної Ради Андрій Парубій за результатами переговорів із спікером Сейму Польщі Мареком Кухчинським у Трускавці, передає 112.ua.

«Нові митні переходи, залізничні з’єднання, з’єднання автобанів. Але також ми багато часу віддали для переговорів щодо міждержавної співпраці в ширшому регіональному вимірі «Європа Карпат», — сказав Парубій.

За словами спікера, окремо обговорили можливість участі України, наприклад, у форматі спостерігача в дискусіях і форумах «Вишеградської четвірки», де 1-го липня буде головувати Польща.

«Також продовжили дискусію щодо більш широкої співпраці міжмор’я: Балтійського, Чорного, Адріатичного морів і пошук можливих форм для цієї співпраці», — додав Парубій.

Нагадаємо, спікер Сейму Польщі Марек Кухчинський анонсував створення міжпарламентської асамблеї в форматі країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) і ще двох сусідніх країн Карпатського регіону — Румунії та України.

Пов`язані новини