УКРАЇНА

Україна й Словенія планують відновити пряме авіасполучення Київ-Любляна

12 лютого, 2017 18:09
УКРАЇНА/Україна й Словенія планують відновити пряме авіасполучення Київ-Любляна
Зберегти
Вигляд
lead
Президенти України та Словенії домовились активізувати роботу з метою відновлення прямого авіаційного сполучення між Любляною і Києвом

Президенти України та Словенії домовились активізувати роботу з метою відновлення прямого авіаційного сполучення між Любляною і Києвом.

Про це повідомляє прес-служба Порошенка за підсумками зустрічі з президентом Республіки Словенія Борутом Пахором, який відвідав Україну в рамках свого міжнародного турне після візитів до Берліна і Москви.

Згідно з повідомленням, на зустрічі сторонами було відзначено двосторонню зацікавленість у розвитку співробітництва у сфері енергоефективності. Порошенко також підтвердив зацікавленість України в посиленні співпраці зі Словенію в економічній, культурній та гуманітарній сферах.

Він, крім того, наголосив на важливості збереження послідовної санкційної політики ЄС щодо Росії до повного відновлення незаконно порушеного  суверенітету і територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах, включаючи Крим.

Як зазначається, на зустрічі президентів країн було також обговорено і питання європейської інтеграції України. Зокрема, Порошенко подякував за активну підтримку Словенії у питанні якнайскорішого запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Georgian Airways з квітня 2017 запускає авіарейс Харків-Тбілісі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини