УКРАЇНА

Україна та Єврокомісія домовились узгодити умови партнерства в галузі енергетичної безпеки

УКРАЇНА/Україна та Єврокомісія домовились узгодити умови партнерства в галузі енергетичної безпеки
Зберегти
Вигляд

Глава держави та віце-президент Єврокомісії  домовились найближчим часом узгодити Меморандум про стратегічне партнерство в енергетичній сфері.

Про це йшлося на зустрічі Петра Порошенка з віце-президентом Єврокомісії  з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовичем, повідомляється на сайті президента.

«Президент, Уряд та Верховна Рада тісно координують питання якнайшвидшого схвалення реформаторських законопроектів у сфері енергетики», - запевнив Петро Порошенко.

Віце-президент Шефчович ЄК відзначив проведену в Україні роботу з впровадження енергетичних реформ та наголосив на важливості їх втілення в життя.

Сторони домовилися завершити ближчим часом узгодження Меморандуму про стратегічне партнерство в енергетичній сфері між Україною та ЄС, яке б відкривало можливості для залучення України до участі в Енергетичному Союзі ЄС.

В кінці минулого року ЄС виділив Україні $5 млн доларів на розвиток енергетики. Наступні транші будуть надані відповідно з виконанням певних умов, зокрема, за показниками результативності в 2015-2017 років.

 

Більше про:
# енергетика
Пов`язані новини