Міністр закордонних справ Павло Клімкін під час засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва узгодив на політичному рівні готовності Угоди про вільну торгівлю.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін під час засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва узгодив на політичному рівні готовності Угоди про вільну торгівлю.

Про це повідомляє МЗС України.

Зазначається, що в ході засідання сторони обговорили низку питань спільної зацікавленості, зокрема в сфері торгівлі та інвестицій, сільського господарства та управління водними ресурсами, енергетики та зв'язку, стандартизації та туризму.

Нагадаємо, 27 квітня делегації України та Ізраїлю попередньо підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі між країнами.

Раніше в уряді повідомляли, що Україна та Ізраїль завершили переговорипро запровадження зони вільної торгівлі.

Переговори щодо ЗВТ з Ізраїлем були активізовані в 2015 році, і лише в 2017 році пройшли 11 раундів перемовин. Набрання чинності документа дозволить одразу і без мит експортувати до Ізраїлю широку лінійку агропродукції та продовольства, а також ліки, косметику, продукцію хімічної та легкої промисловості, будівельні матеріали, електроніку.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року в Україні запрацювала угода про вільну торгівлю з Канадою.

Раніше європейський дипломат Юргіс Вілчінскас зазначав, що Україна, Грузія та Молдова зможуть стати частиною європейського ринку.

Поділитись: