Уряд України прийняв рішення про припинення для країни дії деяких рішень Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав.

Уряд України прийняв рішення про припинення для країни дії деяких рішень Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав.

Відповідне рішення передбачено постановою Кабінету Міністрів України № 661.

«Рішення прийнято з метою виходу з міжнародних документів, пов'язаних зі створенням та діяльністю Міждержавного статистичного комітету СНД», — йдеться в повідомленні.

В постанові зазначається, що у світлі ратифікації та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, країна зацікавлена у більш широкому залученні до тематичних заходів за участю країн ЄС, спрямованих на вдосконалення та підвищення норм і стандартів, зокрема у сфері статистики, відповідно до вимог Європейського Союзу.

«Це у свою чергу сприятиме приведенню національного статистичного законодавства та практики у відповідність до стандартів ЄС», — йдеться в постанові.

1 вересня 2017 року Угода про асоціацію Україна-ЄС набула чинності у повному обсязі. 

21 листопада 2013 року тодішній уряд заявив  про припинення підготовки до підписання угоди, що стало причиною для початку Революції гідності. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: