Збройні сили України візьмуть участь в одних з найбільших в історії Північноатлантичного Альянсу військових навчань Trident Juncture 2018, що пройдуть на території Норвегії.

Збройні сили України візьмуть участь в одних з найбільших в історії Північноатлантичного Альянсу військових навчань Trident Juncture 2018, що пройдуть на території Норвегії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Протягом тижня група українських офіцерів перебувала в штабі Об’єднаного оперативного командування НАТО «Неаполь», де відбулося командно-штабне тренування у рамках підготовки до Стратегічного військового навчання Північноатлантичного Альянсу Trident Juncture 2018», — розповіли у відомстві.

Зазначається, що активна фаза навчань пройде на півночі Норвегії в період з 25 жовтня по 7 листопада. Загалом в них візьмуть участь близько 45 тисяч військових зі всіх 29 країн НАТО, а також зі Швеції та Фінляндії.

«За сценарієм навчань багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна «Мурінус», за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці вересня сім країн-учасниць СНД на чолі з РФ почали тренування з протиповітряної оборони.

Поділитись: