Культура

Україна вперше отримала нагороду фестивалю креативності «Каннські леви»

22 червня, 2017 15:22
Культура/Україна вперше отримала нагороду фестивалю креативності «Каннські леви»
Зберегти
Вигляд
Український проект вперше здобув нагороду на міжнародному фестивалі креативності «Каннські леви».

Український проект вперше здобув нагороду на міжнародному фестивалі креативності «Каннські леви».

Про це повідомляється на офіційному сайті фестивалю.

Бронзову відзнаку в підкатегорії «Entertainment for Music» отримав меморіальний перформанс з нагоди 75-ї річниці трагедії в Бабиному Яру.

Проект мав назву «Свідок» і відбувся в рамках концерту в меморіальному парку «Бабин Яр» восени 2016-го.

Проект «Свідок» розробив Український кризовий медіацентр спільно з громадською ініціативою «Українсько-Єврейська Зустріч».

Співзасновник Українського кризового медіацентру Геннадій Курочка розповідав, що для перформансу в Бабиному Яру встановлювали інсталяцію з порожнистих труб, через які проходив вітер, створюючи специфічні звуки, як уособлення голосів душ жертв Бабиного Яру.

У перформансі використовувалася музика композитора Святослава Луньова, а виконавцями твору стали діти та підлітки, лауреати міжнародних та національних конкурсів: скрипалі  Варвара Васильєва, Олександра Хмара, Тимофій Бойченко; вокалісти – Анастасія Багінська та Олександр Подолян.

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські леви» цього року відбувається з 17 до 24 червня. Це глобальна подія, що відзначає досягнення в креативних комунікаціях, рекламі та суміжних галузях, і вважається найбільшим світовим з`їздом рекламних діячів, дизайнерів, цифрових інноваторів та маркетологів.

Виник як фестиваль реклами в 1950-х роках, стабільно відбувається в Каннах з 1984-го.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини