Державний концерн «Укроборонпром» вперше представив на 13-й Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 у турецькому Стамбулі переносний реактивний гранатомет.

Державний концерн «Укроборонпром» вперше представив на 13-й Міжнародній виставці військової техніки IDEF-2017 у турецькому Стамбулі переносний реактивний гранатомет, виробництва вітчизняного ДП КБ «Луч».

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Зауважується, що нова зброя призначена для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки, споруд польового типу, також живої сили, яка знаходиться на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Фото: ukroboronprom.com.ua

Дальність стрільби переносного реактивного гранатомету становить від 70 м до майже 2 км, а дальність прямого пострілу сягає 600 м. Застосування нового оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу стрілка, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби. 

Крім того, на стенді Концерну представлено передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, серед них: натурний зразок безпілотного мінібронетраспортеру «Фантом», бронетранспортери БТР-3Е1 та «Дозор-Б», БМ «Оплот», танкові двигуни та агрегати, ракетне та артилерійське озброєння, вогнепальна зброя та інше. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile