Українській стороні у форматі мінської групи разом зі співробітниками Служби безпеки України вдалося встановити місце перебування 58 українців, яких утримують бойовики

Українській стороні у форматі мінської групи разом зі співробітниками Служби безпеки України вдалося встановити місце перебування 58 українців, яких утримують бойовики.

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Нам в форматі мінської групи (де також працює Віктор Медведчук) разом із СБУ вдалося встановити місцезнаходження і підтвердження від бойовиків утримання ними 58 українців (52 — ОРДО, 6 — ОРЛО). Це було дуже важко і дуже важливо, адже ще в липні вони підтверджували тільки 20 осіб. І ось у вересні ми видушили з них визнання, що утримують 58», — написала вона у Facebook.

Крім того, Геращенко наголосила, що українській стороні вдалося домогтися того, аби вперше за 1,5 роки українських заручників відвідав представник ОБСЄ.

«І їм дозволили передати рідним листи через Місію Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Це був перший зв'язок з родинами, це далося дуже непросто», — додала вона.

Раніше повідомлялося, що Україна передає бойовикам Донбасу 15 полонених в якості доброї волі.

Поділитись: