Представники департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України взяли участь у конференції Міжнародного центру обробки даних вибухових пристроїв, яка пройшла в Тель-Авіві. На заході було ухвалено одноголосне рішення про прийняття України у члени Міжнародного центру

Представники департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України взяли участь у конференції Міжнародного центру обробки даних вибухових пристроїв, яка пройшла в Тель-Авіві. На заході було ухвалено одноголосне рішення про прийняття України у члени Міжнародного центру.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

На заході були присутні 57 країн-членів цієї організації.

«На конференції розглядалися проблемні питання протидії терористичним проявам та застосуванню саморобних вибухових пристроїв у світі. 57 країн-членів IBDCWG представили презентаційні матеріали на цю тематику», — йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, значний інтерес учасників конференції викликав виступ української делегації. Він стосувався проблематики боротьби з саморобними вибуховими пристроями в Україні та особливостей криміналістичного огляду місця події за фактами вибухів. 

Поділитись: