УКРАЇНА

Україна втратила унікальну спортивну інфраструктуру внаслідок агресії РФ — радник міністра

УКРАЇНА/Україна втратила унікальну спортивну інфраструктуру внаслідок агресії РФ — радник міністра
Зберегти
Вигляд

Внаслідок російської агресії Україна втратила унікальну спортивну інфраструктуру на Донбасі та в Криму. Про це в ефірі Громадського розповів радник міністра молоді та спорту України Павло Булгак.

«Була втрачена досить велика частка спортивної інфраструктури. Якщо ми говоримо про Крим – то була втрачена унікальна паралімпійська база підготовки, яка була надсучасною. В донецьку був втрачений стадіон легкої атлетики, зараз він окупований бойовиками. Також втрачене училище Сергія Бубки. Нам вдалося його перевести в Бахмут, але частина обладнання, у тому числі, для відновлення та рекреації спортсменів, залишилося там», — сказав Булгак.

Раніше радник міністра повідомив, що Україна увійшла в першу десятку країн-учасниць Олімпійських ігор, які виплатять своїм призерам найбільші призові.

10 цікавих фактів про Олімпіаду в Ріо

Нагадаємо, в ніч на 6 серпня у Бразилії на стадіоні «Маракана»відкрились 31-ші літні Олімпійські Ігри. В цьому році Олімпіада триватиме 17 днів – з 5 по 21 серпня.

Інший бік Олімпіади. 5 історій від жителів Ріо, чиї будинки зруйнували через Ігри

Україну на літній Олімпіаді в Ріо представлятимуть 206 спортсменів – це найменша кількість за всю історію участі українців в Іграх.  

Пов`язані новини