Міністерство закордонних справ вважає «свідомим нанесенням шкоди» дії Росії щодо заарештованого у Краснодарі українця Павла Гриба

Міністерство закордонних справ вважає «свідомим нанесенням шкоди» дії Росії щодо заарештованого у Краснодарі українця Павла Гриба.

Про це йдеться у повідомленні МЗС.

«Росія проігнорувала всі звернення української сторони до Представництва МЗС РФ у м. Краснодар, Уповноваженого з прав людини по Краснодарському краю, Управління ФСБ РФ по Краснодарському краю щодо допуску спеціалістів Міністерства охорони здоров'я України до незаконно утримуваного громадянина України П.Гриба», — повідомляє відомство.

Міністерство закликає міжнародну спільноту, правозахисні організації засудити дії Росії щодо Павла Гриба і виагає посилити тиск на РФ задля його звільнення.

Раніше українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці не пустили лікарів до Гриба.

У Facebook запустили флешмоб із закликом допустити лікарів до українця Гриба у РФ.

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: