УКРАЇНА

Україна вводить санкції проти суддів та правоохоронців РФ через Сенцова та Кольченка

УКРАЇНА/Україна вводить санкції проти суддів та правоохоронців РФ через Сенцова та Кольченка
Зберегти
Вигляд

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні ухвалила рішення про застосування санкцій до представників правоохоронних та судових органів РФ, відповідальних за незаконне переслідування громадян України Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших.

Про це повідомляє прес-служба РНБО

«Окремо РНБО України ухвалила рішення про застосування санкцій до осіб, причетних до протиправних дій проти громадян України. Мова йде про представників правоохоронних та судових органів РФ, відповідальних за незаконне переслідування громадян України Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших, які були неправомірно затримані, засуджені та яких досі незаконно тримають на території Росії», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у Росії в серпні 2015 року визнав Олега Сенцова і Олександра Кольченко винними в створенні в Криму терористичної організації, в скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також в спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї. Сенцов був засуджений до 20 років колонії, Кольченко – до 10 років позбавлення волі.

Читайте також: Як написати листа Олегу Сенцову, щоб він дійшов — поради правозахисниці

Пов`язані новини