УКРАЇНА

Україна виходить на міжнародний ринок бурштину

15 березня, 2017 19:18
УКРАЇНА/Україна виходить на міжнародний ринок бурштину
Зберегти
Вигляд
«Держгеонадра» на спеціалізованій виставці International Baltic Jewellery Show «Amber Trip 2017» вперше на міжнародному рівні заявила про відкриття ринку бурштину.

«Держгеонадра» на спеціалізованій виставці International Baltic Jewellery Show «Amber Trip 2017» вперше на міжнародному рівні заявила про відкриття ринку бурштину.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби геології та надр України.

Зокрема мова йшла про проблеми незаконного видобутку каменю, створення асоціації легальних учасників бурштинового ринку та утворення постійної біржі українського бурштину.

«Держгеонадра» підтримує бажання представників українського бізнесу, які працюють законно в бурштиновій галузі, об’єднатися в бурштинову асоціацію України», — йдеться в повідомленні.

Як пояснюють у службі, ідея у тому, щоб об’єднати усіх учасників ринку бурштину, що працюють в правовому полі: розвідка, видобування, перероблення, торгівля.

«Сподіваємося, що європейські партнери будуть працювати виключно з легальними українськими компаніями. Наразі проблема бурштину в Україні і його законного видобутку є невирішеною. Вихід з цієї ситуації «Держгеонадра» бачить у співпраці трьох сторін: держави, бізнесу та місцевого населення» — зазначила радниця з юридичних питань голови «Держгеонадр» Ірина Супрун.

Європейські партнери заявили, що зацікавлені в легальній співпраці та пропонують просувати бренд українського бурштину на Захід.

Міжнародна спеціалізована виставка «Amber Trip 2017» об’єднує спеціалістів ювелірної галузі країн Балтії, Польщі, Італії, Туреччини, США та інших держав світу.

Нагадаємо, що Нацполіція і ГПУ створюють штаб для боротьби з бурштинокопачами на Рівненщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурштинове покоління. Як діти стають копачами «сонячного каміння».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини