Життя

Україна вимагає від Росії пояснень щодо накопичення військ неподалік кордону

Життя/Україна вимагає від Росії пояснень щодо накопичення військ неподалік кордону
Зберегти
Вигляд

Україна просить Росію роз'яснити мету накопичення російських військ біля кордону. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

"30 липня Україна в черговий раз направила Російській Федерації каналами зв'язку ОБСЄ запит з вимогою роз'яснити мету накопичення сил і засобів ЗС РФ поблизу державного кордону з нашою державою. В запиті наводяться незаперечні докази посилення протягом останнього часу російського військового угрупування", - наголошується в повідомленні.

У МЗС викликає тривогу факт проведення, починаючи з 29 липня, масштабного триденного льотно-тактичного навчання в Ростовській області і Ставропольському краї, під час якого, за інформацією Міноборони РФ, плануються бойові пуски некерованих реактивних снарядів і "відпрацювання знищення повітряного десанту умовного противника, а також надання вогневої підтримки наступаючим мотострілковим і танковим підрозділам".

"Відповідно до положень Віденського документа, російська сторона повинна надати відповідь на запит України протягом 48 годин, тобто орієнтовно до 23:00 1 серпня 2014", - підкреслили у відомстві.

Пов`язані новини