У військових навчаннях поблизу анексованого Криму будуть задіяні зенітно-ракетні війська, бойова, транспортна і безпілотна авіація та відбудуться випробування зенітних керованих ракет середньої дальності.

У військових навчаннях на півдні України, поблизу анексованого Криму, що заплановані на 1-2 грудня, будуть задіяні зенітно-ракетні війська, бойова, транспортна і безпілотна авіація та відбудуться випробування зенітних керованих ракет середньої дальності.

Про це повідомив начальник прес-служби Повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило, передає УНІАН.

«На даний час в Повітряних силах України триває підготовка до цих контрольно-льотних випробувань зенітних керованих ракет середньої дальності, які плануються в південній частині України. До проведення заходу планується залучити екіпажі бойової, транспортної авіації, підрозділи зенітно-ракетних військ та також безпілотної авіації», – сказав він.

Він зауважив, що повітряні стрільби відбуватимуться виключно в повітряному просторі України та здійснюватимуться згідно з нормами міжнародного права.

Нагадаємо, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна буде проводити ракетні випробування і навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії.

В свою чергу, Міністерство оборони допускає ракетний удар Росії у разі проведення Україною ракетних стрільб над Чорним морем 1-2 грудня. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile