УКРАЇНА

Україна заборонила ввозити ще 9 російських видань

22 лютого, 2018 16:54
УКРАЇНА/Україна заборонила ввозити ще 9 російських видань
Зберегти
Вигляд
Україна заборонила ввозити на свою територію дев’ять видань з Росії, адже вони мають антиукраїнський зміст.

Україна заборонила ввозити на свою територію дев’ять видань з Росії, адже вони мають антиукраїнський зміст.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Так, відомство заборонило вісім книг  Валерія Синельникова з видавництва «Центрполиграф» у Москві та ще одну книгу «Веселая компания» із серії «Сто точек. Соедини и нарисуй» також з московського видавництва.

Зазначається, що у вихідних даних дитячої книги «Веселая компания» йдеться: «Отпечатано в России. Республика Крым», що є порушенням державного суверенітету України.

Така ж «помилка» міститься і в книгах психолога Синельникова. Він у кожному виданні просить читачів перераховувати йому гроші на адресу: Російська Федерація, Республіка Крим, м. Симферополь.

На початку лютого 2018-го в Україні заборонили ще три російські пропагандистські книжки.

Нагадаємо, що 1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відповідно до закону, не може бути ввезена в Україну видавнича продукція, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

Пов`язані новини