УКРАЇНА

Україна закликала Британію розслідувати терористичну діяльність пропагандиста Філліпса

8 серпня, 2018 14:34
УКРАЇНА/Україна закликала Британію розслідувати терористичну діяльність пропагандиста Філліпса
Зберегти
Вигляд
Україна закликає владу Великої Британії провести розслідування терористичної діяльності на сході України затриманого у Лондоні пропагандиста Грема Філліпса.

Україна закликає владу Великої Британії провести розслідування терористичної діяльності на сході України затриманого у Лондоні пропагандиста Грема Філліпса.

Про це йдеться у повідомленні українського посольства у Великій Британії.

«Ми засуджуємо жорстоку аморальну атаку російського пропагандиста Грема Філліпса на посольство Грузії у Лондоні», — повідомили у посольстві.

«Сподіваємося, що британська поліція проведе розслідування цього нападу, а також його терористичну діяльність на сході України на основі матеріалів, які ми відправили у британське МЗС», — закликали дипломати.

Нагадаємо, у посольстві Грузії у Лондоні 7 серпня затримали британського журналіста Грема Філліпса, який відомий своєю проросійською позицією.

Філліпс викрикував антигрузинські гасла на виставці грузинського художника Гії Бугадзе, приуроченої до десятої річниці конфлікту у Південній Осетії.

У лютому головна військова прокуратура України отримала дозвіл суду на дослідження мобільних переговорів Грема Філліпса.

Судом встановлено, що під час перебування в зоні бойових дій на Донбасі, Філліпс спілкувався із бойовиками «Д/ЛНР». Він отримував вказівки з приводу висвітлення діяльності бойовиків, а також інформацію щодо зйомки репортажів, під час яких допитував українських військовополонених.

Нагадаємо, раніше проросійського пропагандиста Філліпса вигнали з парламенту Британії.

Пов`язані новини