ENRU

Україна закликала розширити санкції проти РФ через «вибори» в анексованому Севастополі

Україна засуджує організацію владою Росії на території анексованого Севастополя так званих «виборів губернатора, довиборів депутата законодавчих зборів Севастополя», а також «довиборів депутатів окремих муніципалітетів» цього міста. «Вибори» відбулись 10 вересня.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

У відомстві закликали іноземні держави та міжнародні організації «чітко заявити про невизнання результатів так званих «виборів», не підтримувати жодних контактів з представниками місцевої окупаційної адміністрації, … а також посилити консолідований тиск на Російську Федерацію, у тому числі шляхом розширення санкцій».

«Вважаємо такі дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України», — сказали в українському відомстві.

В МЗС наголосили, що усі особи, які брали участь в підготовці та проведенні незаконних «виборів» на території України, будуть притягнуті до відповідальності згідно із законодавством України.

Нагадаємо, що раніше прокуратура скерувала до суду справи ще 4 колишніх депутатів Верховної Ради Криму, які обвинувачуються у державній зраді.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram