В рамках саміту «Україна-ЄС» Київ запропонував Єврособзу перейти до більш активної політики деокупації Криму, посиленні режиму санкцій

В рамках саміту «Україна-ЄС» Київ запропонував Єврособзу перейти до більш активної політики деокупації Криму, посиленні режиму санкцій.

Про це заявив заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в ефірі «5 каналу», передає «Інтерфакс-Україна».

«Мова йде про більшу координацію в рамках міжнародних форумів і в рамках міжнародних організацій, зокрема, про напрацювання і підготовку нової резолюції — потужнішої резолюції в рамках Генеральної асамблеї ООН, співробітництво в рамках Ради безпеки ООН і ... посиленні режиму санкції в контексті Криму», — сказав він.

Також Єлісєєв зазначив, що мова йде і про більш жорстке виконання вже існуючих санкцій.

Також сторони домовилися про більш активне співробітництво в питанні Донбасу.

Під час зустрічі з Порошенком президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Євросоюз підтримує територіальну цілісність України, не визнає анексію Криму Росією та закликає до повного виконання мінських угод.

Також Туск закликав до негайного звільнення незаконно утримуваних на території РФ і анексованого Криму громадян України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: