УКРАЇНА

Україна запровадила нові антидемпінгові мита щодо імпорту з РФ

17 квітня, 2017 16:32
УКРАЇНА/Україна запровадила нові антидемпінгові мита щодо імпорту з РФ
Зберегти
Вигляд
Комісія вирішила ввести антидемпінгові заходи щодо російського імпорту, а також запланувала розслідування щодо імпорту з РФ деякої продукції.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести антидемпінгові заходи щодо російського імпорту, а також запланувала розслідування щодо імпорту з РФ деякої продукції.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

«До російських експортерів застосовується антидемпінгове мито строком на 5 років у розмірі: для експортера-виробника відкритого акціонерного товариства «Волзький абразивний завод» (ВАТ «ВАЗ»), що розташований у місті Волзький Волгоградської області – 6,54 %; для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 33,83%», – йдеться в повідомленні.

Також комісія ухвалила рішення про проведення проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації.

«Крім того, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про порушення та проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з Російської Федерації. У ході розслідування будуть вивчатися інформація та докази наявності демпінгу, шкоди та причинно-наслідкового зв'язку між ними. За результатами проведених досліджень буде прийнято рішення щодо доцільності застосування антидемпінгових заходів», – йдеться у повідомленні.

Чинні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну нітрату амонію походженням з Російської Федерації були застосовані ще у травні 2008 року. У липні 2014 року за результатами перегляду, заходи були продовжені на 5 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини