УКРАЇНА

Україна запровадила санкції проти низки компаній РФ через співпрацю з бойовиками

27 вересня, 2018 17:11
УКРАЇНА/Україна запровадила санкції проти низки компаній РФ через співпрацю з бойовиками
Зберегти
Вигляд
Україна запровадила спеціальні санкції проти низки транспортних підприємств Росії, які співпрацюють з компаніями на окупованому Донбасі.

Україна запровадила спеціальні санкції проти низки транспортних підприємств Росії, які співпрацюють з компаніями на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

СБУ заявила, що протягом 2018 року низка російських компаній та осіб уклали «зовнішньоекономічні угоди» з транспортними підприємствами на окупованому Донбасі. Завдяки цим угодам з Росії на Донбас та навпаки перевозять вантажі, це здійснюють через закриті пункти пропуску «Ізварине», «Довжанський» та «Червона Могила» Луганської митниці.

«Своїми діями російські підприємства грубо порушують міжнародні норми і правила та є причетними до фінансового і матеріального забезпечення терористичних організацій на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», — пояснила СБУ.

Так, до санкційного списку потрапили російські компанії: «РЖД Логистика», ТОВ «Промкомплекспласт», ТОВ «Газголдер» тощо.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України та інші обмеження, які не дозволять цим компаніям надалі вести бізнес в Україні.

Пов`язані новини