ENRU

Україна запроваджує процедуру One stop security з Ізраїлем

Україна впровадить процедуру One stop security з Ізраїлем для пасажирів, які подорожують з аеропорту Тель-Авіва до «Борисполя».

Про це повідомила Державна авіаційна служба України.

«Державна авіаційна служба України встановила відповідність стандартів авіаційної безпеки в аеропорту "Бен Гуріон" міжнародним вимогам, що дозволяє впровадити процедури. Відповідне рішення було прийняте під час зустрічі делегацій 21 червня», — йдеться у повідомленні.

Пасажир, що пройшов перевірку на авіаційну безпеку в аеропорту «Бен Гуріон» та подорожує транзитом через Бориспіль, не проходитиме додаткову перевірку на авіаційну безпеку в терміналі D.

«Високі стандарти авіаційної безпеки дозволяють нам спростити проходження контролю для трансферних пасажирів, що подорожують з Тель-Авіва, і цей крок посилить конкурентоспроможність «Борисполя» як хаба», — зазначив в.о. першого заступника голови Державіаслужби Сергій Коршук. 

Україна також запросила Ізраїль здійснити відповідний візит до «Борисполя», щоб запровадити аналогічну процедуру для пасажирів, що відлітають до Тель-Авіва.

Процедура One stop security передбачає, що пасажири та їхній багаж не підлягають повторній перевірці під час переміщення в аеропорті відповідної країни.

Раніше в Ізраїлі заборонили пересаджувати у літаках пасажирок на вимогу  ортодоксальних іудеїв.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram