Україна приєдналася до всіх країн, які виступили із засудженням дій Пхеньяну, і закликає керівництво КНДР негайно припинити провокації й розпочати діалог із світовою спільнотою.

Україна рішуче засуджує запуск КНДР міжконтинентальної балістичної ракети, яка цього разу становила серйозну загрозу Японії.

Про це ідеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

«Україна приєднується до всіх країн, які виступили із засудженням такої небезпечної діяльності Пхеньяну, і закликає керівництво КНДР негайно припинити провокації й розпочати діалог із світовою спільнотою. В іншому випадку санкції Ради Безпеки мають бути доповнені та посилені», — заявили в МЗС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза з півночі: Що відомо про запуск корейської ракети над Японією

Зазначається, що запуск ракети став викликом усім державам регіону та регіональній стабільності, оскільки повністю суперечить мирним дипломатичним шляхам врегулювання проблеми безпеки на Корейському півострові.

«Продовження Пхеньяном таких запусків є свідомим та систематичним порушенням міжнародного права та низки відповідних резолюцій РБ ООН щодо північнокорейської ракетної програми, особливо після одноголосного прийняття резолюції РБ ООН 2371 (2017)», — додали в міністерстві.

29 серпня Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над територією Японії. У свою чергу, Південна Корея скинула 8 бомб на кордоні з КНДР.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: