УКРАЇНА

Україна збільшить обсяг двосторонньої торгівлі з Францією у півтора рази

23 березня, 2018 14:58
УКРАЇНА/Україна збільшить обсяг двосторонньої торгівлі з Францією у півтора рази
Зберегти
Вигляд
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував роботу над збільшенням обсягу торгівлі з Францією до 3 мільярдів доларів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував роботу над збільшенням обсягу торгівлі з Францією до 3 мільярдів доларів.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кабміну.

«Франція є важливим політичним та економічним партнером України — як в контексті розвитку Нормандського процесу, так і в контексті співпраці в різних секторах економіки, де показник взаємного товарообігу можна довести до 3 мільярдів доларів на рік», — заявив Гройсман на зустрічі з міністром у справах Європи та закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном.

Гройсман також зазначив, що Франція є надійним стратегічним партнером України та «займає лідерську позицію щодо відстоювання територіальної цілісності України в Європі».

«Франція також готова до співпраці у сфері економіки. Вона може бути корисною для обох сторін», — зазначив міністр закордонних справ Франції.

У 2017 році товарообіг між Україною та Францією становив 2 мільярди доларів. За словами Гройсмана, його збільшать до 3-3,5 мільярдів доларів.

Раніше міністр закордонних справ Франції Жано-Івом Ле Дріаном повідомив про надання 500 тисяч євро гуманітарної допомоги жителям Донбасу.

Також в Парижі заявили, що не визнають виборів президента Росії в анексованому Криму.

Пов`язані новини