Політика

Україна знайшла з Євросоюзом компроміс щодо «безвізових законів» - Стулік

Політика/Україна знайшла з Євросоюзом компроміс щодо «безвізових законів» - Стулік
Зберегти
Вигляд

Представники Європейського Союзу разом з українськими політиками досягли компромісу щодо ухвалення законів, необхідних для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

Про це в ефірі Громадського заявив прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давид Стулік.

«Я можу розкрити маленький секрет, що наші юристи, наші експерти напрацювали на цьому тижні з українськими колегами компромісні рішення цих спірних питань щодо електронного декларування, щодо списку близьких родичів, щодо бази, від якої повинні будуть чиновники давати ці декларації. Так що цей компроміс є більш-менш готовий, побачимо що буде в парламенті», - сказав Стулік.

За його словами, Євросоюз також назвав конкретні умови, які необхідні для лібералізації відносин з Україною.

«Наші експерти сказали, які умови та параметри цього рішення або закону будуть нас влаштовувати, і коли ми зможемо їх вважати виконаними», - зазначив прес-аташе Представництва ЄС в Україні.

Раніше спікер українського парламенту Володимир Гройсман наголосив, що Україні залишилося усунути два проблемних питання для того, щоб просунутися на шляху до безвізового режиму — удосконалити закон про електронне декларування та запустити роботу Національного агентства із запобігання корупції.

Нагадаємо, місія Європарламенту розкритикувала роботу українських депутатів у комітетах.

Пов`язані новини