УКРАЇНА

Українець відмовився визнати вину в образі чеченського прокурора

УКРАЇНА/Українець відмовився визнати вину в образі чеченського прокурора
Зберегти
Вигляд

Громадянин України Станіслав Клих, який перебуває у чеченській в’язниці за нібито участь у боях за російське місто Грозний, заявив суду, що не визнає свою провину в образі прокурора.

Про це повідомляє інтернет-видання «Кавказский Узел».

За версією сторони обвинувачення у Клиха «склалося неприязне ставлення до держобвинувачувача у зв'язку з виконанням ним своїх службових обов'язків».

«В ході судового засідання у Верховному суді Чечні підсудний Клих при розгляді питання про продовження строку тримання під вартою публічно образив прокурора Юнусова непристойними висловлюваннями. Фраза включала грубу, лайливу, вульгарну лексику», - процитував прокурор висновок.

Нецензурну лайку, нібито висловлену Клихом, прокурор Юнусов «сприйняв як образу, що принижує його честь і гідність», стверджується у висновку.

«Звинувачення мені зрозуміло, але де докази?» – В свою чергу заявив суду Станіслав Клих.

Його адвокат Марина Дубровіна також зазначила, що її підзахисний «не визнає провину і в його діях немає складу злочину».

Після допиту свідка Дубровіна заявила, що вимагає з аудіозаписи судового засідання, а також просить залучити їх до матеріалів справи.

Адвокат також попросила суд про забезпечення примусового приводу всіх свідків по справі та самого потерпілого.

Наступне засідання призначене на 26 вересня.

Раніше мати ув'язненого у Чечні українця поспілкувалася з журналісткою Громадського і поділилася враженнями від зустрічі із сином.

Пов`язані новини