УКРАЇНА

Україні треба проводити реформи, не зважаючи на вибори — представництво ЄС

9 липня, 2018 22:10
УКРАЇНА/Україні треба проводити реформи, не зважаючи на вибори — представництво ЄС
Зберегти
Вигляд
Українській владі не слід звертати увагу на передвиборну кампанію, яка розпочалась в Україні, і далі продовжувати впроваджувати реформи.

Українській владі не слід звертати увагу на передвиборну кампанію, яка розпочалась в Україні, і далі продовжувати впроваджувати реформи.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив прес-аташе представництва ЄС в Україні, Давид Стулік.

«Після саміту мали зустріч з паном віце-президентом Єврокомісії паном Добромскісом. І він зазначив, що не можна звертати увагу на те, що зараз вибори, бо залишилось не так багато часу. Тобто реформи треба проводити навіть зараз, коли почнуться передвиборчі змагання. Бо дійсно, Україна не має багато часу все це зробити», — сказав він.

Зокрема, за словами Стуліка, це стосується питання фінансової допомоги від Євросоюзу.

«Питання, наприклад, макрофінансової допомоги, воно теж буде прив'язане до певних умов, які треба буде виконувати, треба буде їх робити і надалі, навіть протягом виборчого року. Ми в ЄС звісно добре розуміємо, що складно приймати непопулярні рішення перед виборами, але реформи цього потребують», — додав Стулік.

«Тому ми вважаємо що це й час не можна просто відкладати і чекати на результат виборів», — наголосив він.

Нагадаємо, 9 липня у Брюсселі відкрився ювілейний, 20-й саміт Україна-ЄС. На саміті обговорюватиметься угода про асоціацію Україна-ЄС, реформи в Україні, а також війна на Донбасі.

Участь у саміті беруть президент України Петро Порошенко, президент Європейської Ради Дональд Туск і президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Пов`язані новини